Дві ужгородські спортсменки принесли Україні дві медалі на престижному турнірі (фото, відео)

Поширити

Днями, 25-28 жовтня, в румунському місті Сібіу пройшли престижні міжнародні змагання з таеквон-до – Кубок Європи серед юніорів та дорослих, а також і міжнародний турнір серед кадетів.

У складі збірної України виступали дві юні ужгородки – Дарія Яцко та Дарія Королович. Обидві виступили просто чудово! Даша Яцко лише в фіналі в рівному бою в додатковому часі поступилася представниці Угорщини і зайняла 2 місце.

У Даші Королович в її категорії було 13 учасниць. У першому бою ужгородка виграла у суперниці з Росії, проте в півфіналі все ж поступилася ще одній росіянці, і в результаті завоювала для своєї команди бронзову медаль цього престижного турніру.

Разом представниці клубу Kоrolovych Team принесли збірній 2 і 3 місце, що дозволило нашій команді зайняти 2 місце в загальнокомандному заліку.