«Динамо» обіграло «Янг Бойз» в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Поширити

На столичному НСК «Олімпійський» завершився перший матч 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське «Динамо» обіграло швейцарський клуб «Янг Бойз», повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 3: 1.

Кияни вирішили долю матчу в першому таймі. На 15-й хвилині гри в атаці «Динамо» Денису Гармашу не вдалося прорватися до штрафного майданчика суперника, але м’яч підхопив Андрій Ярмоленко, який наблизився до воріт і точно пробив повз голкіпера. А на 34-й хвилині Ярмоленко справа увійшов в штрафну «Янг Бойз», декількома фінтами дезорієнтував опонента і зробив простріл на лінію воротарського майданчика, де Дьємерсі Мбокані п’ятою переправив м’яч у ворота.

У другому таймі «Динамо» також мало перевагу, продовжувало атакувати, але в самій кінцівці, вже в доданий арбітром час, пропустило гол і ледь не втратило комфортну перевагу в рахунку після першої гри – Крістіан Фасснахт головою після подачі з флангу переправив м’яч у ворота.

Втім, через хвилину з невеличким, Денис Гармаш забив третій гол у ворота суперника і відновив перевагу в два голи – 3:1.