Звання чемпіонів Закарпаття з хокею вибороли «Ужгородські вовки». Фото

Поширити

У неділю, 10 лютого, в обласному центрі Закарпаття на льодовій арені «Ice Land» проходив фінал чемпіонату Закарпаття з хокею сезону 2018-2019.

У запеклій боротьбі спочатку визначилися бронзові призери: з рахунком 4:3 «Синевир» здолав «Спартак». Фінальний поєдинок був не менш емоційним, однак усе практично було зрозуміло ще в першому періоді. «Шахтарські барси» забили одну шайбу лише в останньому періоді, а загалом рахунок – 5:1 і перемога «Ужгородських вовків».

Після матчів відбулася церемонія нагородження переможців та учасників змагань, у якій взяли участь, зокрема, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, президент Федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик.

У різних номінаціях кращими цього сезону стали:

«Кращий нападник» – Віктор Мігалиско («Спартак»);

«Кращий бомбардир» – Олександр Князев («Ужгородські вовки»);

«Кращий захисник» – Микола Мікловці («Синевир»);

«Кращий воротар» – Федір Шандор («Шахтарські барси»).

Спортсмени отримали медалі та кубки: І місце за «Ужгородськими вовками» (капітан Сергій Ковач), ІІ – «Шахтарські барси» (капітан Томаш Митуля), ІІІ – «Синевир» (капітан Валентин Свалявчик), четверте у «Спартака» (капітан Валентин Симаков).