Київське «Динамо» обіграло «Янг Бойз» і за два тури до кінця групового...

Київське «Динамо» обіграло «Янг Бойз» і за два тури до кінця групового етапу вийшло у плей-офф Ліги Європи

Поширити

У Берні на арені «Стад де Свісс» відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи. Швейцарський «Янг Бойз» приймав київське «Динамо». Гра завершилася з переможним для київського клубу рахунком 1:0, пише unian.net

Перша половина зустрічі пройшла з невеликою перевагою господарів поля. Валідольний епізод для уболівальників «Динамо» трапився на 16-й хвилині, коли дебютант єврокубків голкіпер «Динамо» Георгій Бущан помилився на виході, Касим пробив головою в штангу, а повторний удар по воротах «біло-синіх» пройшов вище воріт.

Згодом «Динамо» трохи вирівняло ситуацію на полі і також мало момент, але Мораес не скористався плутаниною в штрафній швейцарської команди.

У другій половині зустрічі глядачам також нудьгувати не доводилося. Відмінний момент упустив Кравець, а в ворота «Динамо» був призначений вільний удар у своєму штрафному майданчику після того, як Бущан взяв м’яч в руки після пасу назад від партнерів. Однак Сулеймані пробив мимо.

Дзвіночок для «Янг Бойз» пролунав, коли Буяльський вразив чужі ворота, але гол не зарахували через офсайд. Однак уже через кілька хвилин, на 70-й, той же Буяльський чітко розібрався у штрафному майданчику і відправив м’яч у сітку. Цього разу арбітр вказав на центр поля.

Футболісти «Янг Бойз» влаштували штурм воріт киян на останніх хвилинах (господарі поля подали 18 кутових!), але рахунок не змінився. Перемога «Динамо» дозволила українському віце-чемпіону гарантувати участь в 1/16 фіналу Ліги Європи.