На закарпатському конкурсі «Таланти багатодітної родини» визначили переможців

На закарпатському конкурсі «Таланти багатодітної родини» визначили переможців

Поширити

Майже півтори сотні дітей віком від 6 до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей з різних куточків Закарпаття взяли участь у п’ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини», що відбувся в Ужгороді. Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: «Музичне виконання», «Вокальне мистецтво», «Художнє слово», «Хореографічне мистецтво», «Оригінальний жанр», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

За результатами визначено переможців:

У номінації «Інструментальне виконання»

Лауреат І ступеня – Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)

Лауреат І ступеня – Мандзюк Юлія (Свалявська дитяча  школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Поп Анна   (Білківська дитяча  школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Рябінчак Назарій (Нижньоворітська дитяча музична школа)

Лауреат ІІІ ступеня – Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

 

У номінації «Вокальне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Тороні Юліана (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)

Лауреат ІІ ступеня – вокальний дует у складі: Гнаткович Евніки та Гнаткович Даніели (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Лауреат ІІ ступеня – Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)

Лауреат ІІІ ступеня – Андрушек Олеся (вокальна студія «Камертон» м.Перечин)

Лауреат ІІІ ступеня – Райчинець Софія (Воловецька дитяча школа мистецтв)

 

У номінації «Художнє слово»

Лауреат І ступеня – Павлюк Марія (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Лауреат ІІ ступеня – Васьовчик Михайло (Будинок культури с. Великий Раковець)

Лауреат ІІ ступеня – Міськова Анастасія (Ужгородська дитяча  школа мистецтв)

 

У номінації «Хореографічне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Якимець Анна (Берегівський міський будинок культури)

Лауреат ІІ ступеня – Гуляна Світлана (Іршавський міський центр позашкільної освіти)

Лауреат ІІ ступеня – Учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв

 

У номінації «Образотворче мистецтво»

Лауреат І ступеня – Легеза Вікторія (Середнянська дитяча школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Григулька Мирослава (Драгівська дитяча школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Лакатош Марія (Рахівський районний  будинок дитячої та юнацької творчості)

Лауреат ІІІ ступеня – Микита Діана (Ільницька дитяча школа  мистецтв)

 

У номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Черній Данило (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької  творчості «ПАДІЮН»)

Лауреат ІІ ступеня – Данко Аліна (Хустський районний центр позашкільної роботи)

Лауреат ІІ ступеня – Башані Маркос (Коритнянська ЗОШ)

Лауреат ІІІ ступеня – Леньо Ярослав (Широківська дитяча школа мистецтв

 

Переможці отримали грамоти та подарунки.