На Кубку світу з кікбоксингу ужгородка Дарина Королович завоювала «срібло»

Поширити

З 12 по 14 квітня в Інсбруку (Австрія) проходив етап Кубка світу 2019 з кікбоксингу WAKO Austrian Classics.

За офіційними даними, участь у змаганнях взяли 2223 учасники, а це представники 39 країн і чотирьох частин світу – Європи, Азії, Північної та Південної Америки. У складі збірної України у категорії серед старших кадетів приймала участь наша ужгородка Даша Королович, яка тренується під керівництвом Владислава Короловича СК Korolovych team та представляє Закарпатську ОКДЮСШ ФСТ «Україна».

У розділі пойнтфайтинг вона провела 4 поєдинки, де в першому бою здолала спортсменку з Угорщини, в другому – з Німеччини, в півфіналі впевнено перемогла спортсменку з Чехії.

Проте у фіналі Даша поступилася своїй принциповій суперниці з Угорщини. У цих дівчат давнє суперництво. Вони раніше сходилися на татамі під час Кубка Європи, тоді ужгородка програла, а потім – на турнирі в Братиславі, де Даша перемогла.

Отже цього року Дарина посіла 2 місце на Кубку світу. Тепер попереду 25-й розіграш етапу Кубка світу у Будапешті, який проходитиме 16-19 травня.