Нові успіхи ужгородських таеквондистів на Чемпіонаті України (фоторепортаж)

Поширити

Не перестаю радіти перемогам юних вихованців ужгородського спортивного клубу Korolovych team на змаганнях усіх рівнів. Днями вони привезли великий набір медалей, завойованих у Києві.

Саме в столиці 1-3 березня пройшов Чемпіонат України з Таеквон-до. Всього в турнірі серед юнаків, юніорів та дорослих  взяли участь 1112 спортсменів із 16 областей. Закарпатську область представляли двоє спортсменів – вже відомі нашим читачам Дарина Королович та Станіслав Сембер. Даша провела 3 переможні двобої і зайняла 1 місце, а Станіслав посів 2 місце за результатами чотирьох поєдинків.

Відтак лише двоє спортсменів із сріблом і золотом вивели Закарпаття на 6-місце серед інших областей України, команди яких у десятки разів переважали за чисельністю!

Не менш цікаво та успішно виступили вихованці Владислава Короловича і Валентини Глухенько і в молодшій категорії – серед дітей, юнаків до зелених поясів в рамках Чемпіонату Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Представництво Korolovych team тут  було значно більшим – на килим виходили ​​18 спортсменів. І також з відмінним результатом: 6 перших, 3 другі та 3 треті місця!

Чемпіонами стали: Артем Стрічко, Поліна Королович, Дарія Яцко, Іветта Гелеш, Володимир Зозуляк, Андрій Лущак.

2 місце зайняли: Микола Бонтей, Дмитро Бушко, Антон Василик.

«Бронзу» завоювали: Денис Антошин, Олексій Тєляєв, Поліна Королович посіла 3 місце в силовому тесті.

Варто відзначити, що на турнірі була дуже висока конкуренція, адже в більшості категорій проводились по 4-5 боїв. Тренери Korolovych team дуже пишаються своїми вихованцями, адже всі продемонстрували гарну підготовку, справжній спортивний характер і отримали безцінний досвід, який, без сумніву, допоможе в майбутньому нашим спортсменам. Тому ми кажемо заслужене «МО-ЛОД-ЦІ»  тим таеквондистам, кому зовсім трохи не вистачило фортуни, і вони зупинилися за крок до омріяних нагород –  Сергію Цифрі, Єгору Терновенку, Емілю Станко, Юрію Оленю, Владиславу Шмідзену, Олександру Біжику, Георгію Михалку. Без сумніву, після врахування помилок вони ще прийдуть до великих перемог.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж  Віталія Орлова з цього яскравого турніру.