Програми закарпатських телестудій Тиса-1 та 21 канал з 16 по 22 жовтня

Програми закарпатських телестудій Тиса-1 та 21 канал з 16 по 22 жовтня

Поширити

Понеділок, 16 жовтня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Український клуб (Київ). 8.05 – Наодинці з усіма (Кіровоград). 8.35 – Класна екскурсія (Суми). 9.10 – Здоровенькі були (Житомир). 9.40 – Твоя справа (Миколаїв). 9.55 – Тільки жінка (Вінниця). 10.20 – Гетьманська кухня (Київ). 11.10 – Міні-мікс (Чернівці). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Одкровення. 12.30 – Чудесний канал. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Дитячий світ (Волинь). 14.10 – Удосвіта (Вінниця). 14.35 – Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми). 15.00 – Русинська родина. 15.30 – Акценти. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Шовкова косиця. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Знай наших (Дніпро). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Горизонт (угор. мовою). 17.40 – Ласкаво просимо (нім. мовою). 18.10 – В майстерні митця (Запоріжжя). 18.25 – Концерт Світлани Весни «Мій рідний край». 20.00 – Один з нас. 20.25 – Стоп корупції (Київ). 21.00 – Казка. 21.15 – Психолог і я. 21.30 – Культурний простір (Полтава). 22.25 – Незвідане Закарпаття. 22.50 – Літературний монолог. 23.00 – Остання барикада (Київ). 0.00 – Музична мозаїка. 0.25 – Горизонт. 1.05 – Ласкаво просимо. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:35 – Столиці світу. 7:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 8:00 – Природа сьогодні. 8:30 – Готелі. 9:00 – Сироти дикої природи. 10:00 – Х/ф. 11:30 – Андалусія. 12:00 – Дике життя. 12:30 – Довідник дикої природи. 13:30 – Верхи на коні. 14:00 – Дикі тварини. 14:30 – Столиці світу. 15:00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 19.00 – Деталі: коротко. 15:05 – Природа сьогодні. 15:35 – Професія мандрівник. 16:05 – Сироти дикої природи. 16:05 – Не перший погляд. 17:05 – Андалусія. 17:35 – Готелі. 18:00 – Т/с. 19:05 – Дике життя. 19:30 – Деталі. 19:45 – Мандри Галіції. 20:00 – Столиці світу. 20:30 – Деталі. 20:45 – Супервідчуття. 21:30 – Деталі. 21:45 – Топ 10 загадок. 22:30 – Деталі. 22:45 – Довідник дикої природи. 23:45 – ДЕТАЛІ.

Вівторок, 17 жовтня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Вчасно. 14.10 – Абетка здоров’я (Дніпро). 14.35 – Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми). 15.00 – Романо джівіпен. 15.20 – Зупинись і здивуйся (Полтава). 15.30 – Я знаю. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Дивосвіт. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Майстерня професій (Черкаси). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Фаребна дуга. 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.10 – Арт-зона (Дніпро). 18.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 19.20 – Візерунок дня (Німеччина). 19.30 – Час футболу. 21.00 – Казка. 21.15 – Територія творчості. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.25 – Один з нас. 22.50 – Літературний монолог. 23.00 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 23.25 – Молодіжний мікс (Вінниця). 0.25 – Фаребна дуга. 0.55 – Румунський телекур’єр. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 0:30, 1.30, 3.30, 4.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 19.00 – Деталі: коротко. 0:35 – Андалусія. 1:00 – Деталі. 1:15 – Дике життя. 1:35 – Природа сьогодні. 2:00 – Деталі. 2:15 – Довідник дикої природи. 3:00 – Деталі. 3:15 – Столиці світу. 3:35 – Професія мандрівник. 4:00 – Деталі. 4:15 – Дике життя. 4:35 – Верхи на коні. 5:00 – Деталі. 5:15 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:35 – На перший погляд. 7:00 – Деталі. 7:15 – Сироти дикої природи. 7:35 – Супервідчуття. 8:00 – Деталі. 8:15 – Мандри Галіції. 8:35 – Готелі. 9:00 – Деталі. 9:15 – Столиці світу. 9:35 – Дикі тварини. 10:00 – Деталі. 10;15 – Гордість світу. 10:35 – На перший погляд. 11:00 – Деталі. 11:15 – Андалусія. 12:00 – Деталі. 12:15 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Деталі. 14:30 – Столиці світу. 15:05 – Природа сьогодні. 15:35 – Гордість світу. 16:05 – Сироти дикої природи. 16:05 – На перший погляд. 17:05 – Професія мандрівник. 17:35 – Готелі. 18:00 – Т/с. 19:05 – Дикі тварини. 19:30 – Деталі. 19:45 – Мандри Галіції. 20:00 – Столиці світу. 20:30 – Деталі. 20:45 – Верхи на коні. 21:30 – Деталі. 21:45 – Топ 10 загадок. 22:30 – Деталі. 22:45 – Довідник дикої природи. 23:45 – ДЕТАЛІ.

Середа, 18 жовтня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Діловий ритм (Черкаси). 14.35 – Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми). 15.00 – Дзеркала часу. 15.30 – Сам собі господар. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румун.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – На власні очі (нім. мовою). 17.20 – Точка зору (угор. мовою). 18.10 – Сумщина incognitа. 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.20 – Візерунок дня (Німеччина). 19.30 – Артпростір+. 19.55 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 20.25 – Актуально (румун. мовою). 20.35 – Бізнес-клас. 21.00 – Казка. 21.15 – Персона. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.20 – Фейс-контроль (Чернівці). 22.51 – Літературний монолог. 23.00 – Глобал 3000 (Німеччина). 23.25 – Правда (Полтава). 0.25 – На власні очі. 0.45 – Точка зору. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 0:30, 1.30, 3.30, 4.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 19.00 – Деталі: коротко. 0:35 – Андалусія. 1:00 – Деталі. 1:15 – Дике життя. 1:35 – Природа сьогодні. 2:00 – Деталі. 2:15 – Довідник дикої природи. 3:00 – Деталі. 3:15 – Столиці світу. 3:35 – Професія мандрівник. 4:00 – Деталі. 4:15 – Дике життя. 4:35 – Верхи на коні. 5:00 – Деталі. 5:15 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:35 – На перший погляд. 7:00 – Деталі. 7:15 – Сироти дикої природи. 7:35 – Супервідчуття. 8:00 – Деталі. 8:15 – Мандри Галіції. 8:35 – Готелі. 9:00 – Деталі. 9:15 – Столиці світу. 9:35 – Дикі тварини. 10:00 – Деталі. 10;15 – Гордість світу. 10:35 – На перший погляд. 11:00 – Деталі. 11:15 – Андалусія. 12:00 – Деталі. 12:15 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Деталі. 14:30 – Столиці світу. 15:05 – Природа сьогодні. 15:35 – Гордість світу. 16:05 – Сироти дикої природи. 16:05 – На перший погляд. 17:05 – Професія мандрівник. 17:35 – Готелі. 18:00 – Т/с. 19:05 – Дикі тварини. 19:30 – Деталі. 19:45 – На часі. 20:00 – Столиці світу. 20:30 – Деталі. 20:45 – На часі. 21:00 – Верхи на коні. 21:30 – Деталі. 21:45 – На часі. 22:00 – Топ 10 загадок. 22:30 – Деталі. 22:45 – На часі. 23:00 – Довідник дикої природи. 23:45 – ДЕТАЛІ.

Четвер, 19 жовтня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Класна робота (Вінниця). 14.35 – Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми). 15.00 – Горизонт (угор. мовою). 15.40 – Ласкаво просимо (нім. мовою). 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Життя як воно є (Чернівці). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Румунське слово. 17.30 – Словацькі погляди. 18.10 – Єлисаветградський книговир. 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.20 – Візерунок дня (Німеччина). 19.30 – Про головне. 21.00 – Казка. 21.15 – Територія творчості. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.25 – Артпростір+. 22.51 – Літературний монолог. 23.00 – У фокусі Європа (Німеччина). 23.25 – Києвотека. 0.25 – Румунське слово. 0.55 – Словацькі погляди. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 0:30, 1.30, 3.30, 4.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 19.00 – Деталі: коротко. 0:35 – Андалусія. 1:00 – Деталі. 1:15 – Дике життя. 1:35 – Природа сьогодні. 2:00 – Деталі. 2:15 – Довідник дикої природи. 3:00 – Деталі. 3:15 – Столиці світу. 3:35 – Професія мандрівник. 4:00 – Деталі. 4:15 – Дике життя. 4:35 – Верхи на коні. 5:00 – Деталі. 5:15 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:35 – На перший погляд. 7:00 – Деталі. 7:15 – Сироти дикої природи. 7:35 – Супервідчуття. 8:00 – Деталі. 8:15 – Мандри Галіції. 8:35 – Готелі. 9:00 – Деталі. 9:15 – Столиці світу. 9:35 – Дикі тварини. 10:00 – Деталі. 10;15 – Гордість світу. 10:35 – На перший погляд. 11:00 – Деталі. 11:15 – Андалусія. 12:00 – Деталі. 12:15 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Деталі. 14:30 – Столиці світу. 15:05 – Природа сьогодні. 15:35 – Гордість світу. 16:05 – Сироти дикої природи. 16:05 – На перший погляд. 17:05 – Професія мандрівник. 17:35 – Готелі. 18:00 – Т/с. 19:05 – Дикі тварини. 19:30 – Деталі. 19:45 – Мандри Галіції. 20:00 – Столиці світу. 20:30 – Деталі. 20:45 – Верхи на коні. 21:30 – Деталі. 21:45 – Топ 10 загадок. 22:30 – Деталі. 22:45 – Довідник дикої природи. 23:45 – ДЕТАЛІ.

П’ятниця, 20 жовтня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00, 17.35, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10. 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Більше, ніж хобі. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 17.55 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Класна робота (Вінниця). 14.35 – Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми). 15.00 – Фаребна дуга. 15.30 – Румунський телекур’єр. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Більше, ніж хобі. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (слов. мовою). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Романо джівіпен. 17.20 – Бізнес-клас. 17.45 – Візерунок дня (Німеччина). 18.00 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 18.25 – Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). Пряма трансляція. 20.00 – Хлоп-шоу. 21.00 – Казка. 21.15 – Психолог і я. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.15 – Актуально (слов. мовою). 22.25 – Мистецтво жити. 22.51 – Літературний монолог. 23.00 – Євромакс (Німеччина). 23.25 – Тільки жінка (Вінниця). 0.20 – Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). 1.50 – Романо джівіпен. 2.10 – Мистецтво жити.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 0:30, 1.30, 3.30, 4.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 19.00 – Деталі: коротко. 0:35 – Андалусія. 1:00 – Деталі. 1:15 – Дике життя. 1:35 – Природа сьогодні. 2:00 – Деталі. 2:15 – Довідник дикої природи. 3:00 – Деталі. 3:15 – Столиці світу. 3:35 – Професія мандрівник. 4:00 – Деталі. 4:15 – Дике життя. 4:35 – Верхи на коні. 5:00 – Деталі. 5:15 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:35 – На перший погляд. 7:00 – Деталі. 7:15 – Сироти дикої природи.  7:35 – Супервідчуття. 8:00 – Деталі. 8:15 – Мандри Галіції. 8:35 – Готелі. 9:00 – Деталі. 9:15 – Столиці світу. 9:35 – Дикі тварини. 10:00 – Деталі. 10;15 – Гордість світу. 10:35 – На перший погляд. 11:00 – Деталі. 11:15 – Андалусія. 12:00 – Деталі. 12:15 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Деталі. 14:30 – Столиці світу. 15:05 – Природа сьогодні. 15:35 – Гордість світу. 16:05 – Сироти дикої природи. 16:05 – На перший погляд. 17:05 – Професія мандрівник. 17:35 – Готелі. 18:00 – Т/с. 19:05 – Дикі тварини. 19:30 – Деталі. 19:45 – На часі. 20:00 – Столиці світу. 20:30 – Деталі. 20:45 – На часі. 21:00 – Верхи на коні. 21:30 – Деталі. 21:45 – На часі. 22:00 – Топ 10 загадок. 22:30 – Деталі. 22:45 – На часі. 23:00 – Довідник дикої природи. 23:45 – ДЕТАЛІ.

Субота, 21 жовтня

  • Тиса-1 •

6.00 – Файн-арт (Суми). 06.30 – Краєзнавча подорож (Дніпро). 7.00, 9.00, 10.50, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Час футболу. 8.30 – Козацька звитяга (Запоріжжя). 8.45 – Тест 99 (Миколаїв). 8.52 – Календар знаменних дат. 8.55 – Пряма мова. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Класна екскурсія (Суми). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Вухаті та хвостаті (Черкаси). 10.20 – А чому? (Вінниця). 10.45 – Азбука життя (Харків). 11.00 – Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). Пряма трансляція. 12.30 – Музичний вікенд. 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (нім. мовою). 14.20 – Точка зору (угор. мовою). 15.00 – Дитяча година. 16.05 – Відкрита лекція. 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.10 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 18.25 – Західний кордон. 18.40 – Календар знаменних дат. 18.50 – Пряма мова. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Незвідане Закарпаття. 20.00 – Артпростір. 20.30 – Шовкова косиця. 20.43 – Стежками Мауглі й Багіри (Миколаїв). 21.00 – Казка. 21.15 – Територія творчості. 21.30 – Show-room: жіночий клуб. 22.00 – Персона. 22.15 – Про головне. 23.35 – Кіно і час (Київ). 0.05 – Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). 1.35 – Відкрита лекція. 2.25 – Незвідане Закарпаття. 2.55 – Артпростір.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 0:30, 1.30, 3.30, 4.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30 – Деталі: коротко. 0:35 – Андалусія. 1:00 – Деталі. 1:15 – Дике життя. 1:35 – Природа сьогодні. 2:00 – Деталі. 2:15 – Довідник дикої природи. 3:00 – Деталі. 3:15 – Столиці світу. 3:35 – Мандри Галіції. 4:00 – Деталі. 4:15 – Дике життя. 4:35 – Верхи на коні. 5:00 – Деталі. 5:15 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:35 – На перший погляд. 7:00 – Деталі. 7:15 – Сироти дикої природи. 7:35 – Професія мандрівник. 8:00 – Деталі. 8:15 – Мандри Галіції. 8:35 – Готелі. 9:00 – Деталі. 9:15 – На часі. 9:35 – Дике життя. 10:00 – Деталі. 10;15 – На часі. 10:35 – На перший погляд. 11:00 – Деталі. 11:15 – На часі. 12:00 – Деталі. 12:15 – Довідник дикої природи. 13:30 – Верхи на коні. 14:00 – Деталі. 14:15 – На часі. 14:30 – Столиці світу. 15:00 – Дайджест. 15:30 – Х/ф. 17:00 – Дайджест. 17:30 – Топ 10 загадок. 18:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:00 – Дайджест. 19:30 – Х/ф. 21:00 – Дайджест. 21:30 – Дикі тварини. 22:00 – Супервідчуття. 22:30 – Х/ф.

Неділя, 22 жовтня

  • Тиса-1 •

6.00 – Культурний простір (Полтава). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Лінія захисту (Кіровоград). 7.45 – Територія творчості. 8.00 – Від суботи до суботи. 8.30 – Загублені в часі (Тернопіль). 8.52 – Календар знаменних дат. 8.55 – Пряма мова. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Майстер-ламайстер (Миколаїв). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Дитяча година. 11.05 – Відкрита лекція. 12.00 – Жіночий клуб (Черкаси). 12.30 – 1001 тур (Вінниця). 13.10 – М/ф.13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 15.00 – Вітаємо піснею. 16.05 – Рефрен (Запоріжжя). 16.17 – Територія творчості. 16.30 – Музичний вікенд. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення. 18.10 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 18.50 – Пряма мова. 19.00 – Акценти. 19.30 – Знято! (Дніпро). 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Я знаю. 20.30 – Євромакс (Німеччина). 21.00 – Казка. 21.15 – Огляд тижня. 21.45 – Хлоп-шоу. 22.40 – Show-room: жіночий клуб. 23.06 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 23.20 – Ми українські (Запоріжжя). 23.50 – Музична мозаїка.

  • 21 канал •

0:00 – Х/ф. 1:30 – Х/ф. 3:30 – х/ф. 5:00 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Сироти дикої природи. 7:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 8:00 – Дайджест. 8:30 – Х/ф. 10:00 – Дайджест. 10:30 – Дикі тварини. 11:00 – Столиці світу. 11:30 – Професія мандрівник. 12:00 – Дайджест. 12:30 – Х/ф. 14:00 – Дайджест. 14:30 – Довідник дикої природи. 15:30 – Сироти дикої природи. 16:00 – Дайджест. 16:30 – Х/ф. 18:00 – Дайджест. 18:30 – Х/ф. 20:00 – Дайджест. 20:30 – Столиці світу. 21:00 – Топ 10 загадок. 21:30 – Супервідчуття. 22:00 – Дайджест. 22:30 – Х/ф.

За можливими змінами у програмах слідуйте на сайтах tysa1.tv та 21tv.info/