Програми закарпатських телестудій Тиса-1 та 21 канал з 8 по 14 січня

Програми закарпатських телестудій Тиса-1 та 21 канал з 8 по 14 січня

Поширити

Понеділок, 8 січня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки з торбинки. 6.40 – М/ф. 7.00, 7.35, 8.05, 8.35 – Ранок. 7.30, 8.00, 8.30 – Вчасно. 9.00 – Д/ф «Океан Вет». 9.50 – Різдвяна Архієрейська літургія із Хрестовоздвиженського кафедрального собору м.Ужгорода. Пряма трансляція. 12.30 – Одкровення. 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 13.10 – Коляда газдинь. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки з торбинки. 14.00 – М/ф «Свідчення про Ісуса». 14.35 – Учнівський щоденник (Тернопіль). 15.00 – Русинська родина. 15.30 – Акценти. 16.10 – Пасли увці пастирі. 16.20 – Шовкова косиця. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Герої нашого часу (Харків). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Горизонт (угор. мовою). 17.40 – Ласкаво просимо (нім. мовою). 18.10 – В майстерні митця (Запоріжжя). 18.25 – Колядуємо усім світом (Чернівці). 19.45 – Колядки студії «Намисто». 20.00 – Один з нас. 20.25 – Як це було (Запоріжжя). 21.00 – Казка. 21.15 – Психолог і я. 21.30 – Різдво у Писанки 1ч.. 22.15 – Різдво у Писанки 2ч. 22.50 – Літературний монолог. 23.00 – Наодинці з усіма. 23.25 – Різдвяний вертеп: В гостях у І.Поповича. 0.45 – Обмінні програми. 2.30 – Музична мозаїка.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 1:00  – Х/ф. 2:30  – Х/ф. 4:00  – Х/ф. 5:30  – М/ф. 6:00  – Гордість світу. 6:35  – Столиці світу. 7:00  – Скарби та смертельні тайни морів. 8:00  – Природа сьогодні. 8:30  – Готелі. 9:00  – Сироти дикої природи. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Андалусія. 12:00  – Дике життя. 12:30  – Довідник дикої природи. 13:30  – Верхи на коні. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Природа сьогодні. 16:00  – На перший погляд. 16:30  – Х/ф. 18:00  – Т/с. 19:00  – Готелі. 19:30  – Столиці світу. 20:00  – Х/ф. 21:30  – Довідник дикої природи. 22:30  – Х/ф.

Вівторок, 9 січня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки з торбинки. 6.40 – М/ф. 7.00, 7.35, 8.05, 8.35, 10.00, 10.35, 11.05, 11.35 – Ранок. 7.30, 8.00, 8.30, 10.30, 11.00, 11.30, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 9.00 – Д/ф «Океан Вет». 09.50 – Поборники незалежності (Полтава). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки з торбинки. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Абетка здоров’я (Дніпро). 14.35 – Разом (Полтава). 15.00 – Романо джівіпен. 15.30 – Я знаю. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Дивосвіт. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Майстерня професій (Черкаси). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Фаребна дуга. 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.10 – Арт-зона (Дніпро). 18.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 19.20 – Поборники незалежності (Полтава). 19.30 – Час футболу. 21.00 – Казка. 21.15 – Територія творчості. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.25 – Один з нас. 22.50 – Літературний монолог. 23.00 – Молодіжний мікс (Вінниця). 23.25 – 1001 тур (Вінниця). 0.25 – Фаребна дуга. 0.55 – Румунський телекур’єр. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 0:35  – Андалусія. 1:10  – Дике життя. 1:30  – Природа сьогодні. 2:00  – Довідник дикої природи. 3:00  – Х/ф. 4:30  – Професія мандрівник. 5:00  – Дикі тварини. 5:30  – М/ф. 6:30  – Гордість світу. 7:00  – На перший погляд. 7:30  – Сироти дикої природи. 8:00  – Супервідчуття. 8:30  – Топ 10 загадок. 9:00  – Довідник дикої природи. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Дикі тварини. 12:00  – Столиці світу. 12:30  – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30  – Готелі. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Природа сьогодні. 16:00  – Гордість світу. 16:30  – Топ 10 загадок. 17:00  – Професія мандрівник. 17:30  – Х/ф. 19:00  – На перший погляд. 19:30  – Супервідчуття. 20:00  – Довідник дикої природи. 21:00  – Столиці світу. 22:00  – Х/ф. 23:30  – Професія мандрівник.

Середа, 10 січня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки з торбинки. 6.40 – М/ф. 7.00, 7.35, 8.05, 8.35, 10.00, 10.35, 11.05, 11.35 – Ранок. 7.30, 8.00, 8.30, 10.30, 11.00, 11.30, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 9.00 – Д/ф «Океан Вет». 9.50 – Поборники незалежності (Полтава). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки з торбинки. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Діловий ритм (Черкаси). 14.35 – Влада таланту. 15.00 – Дзеркала часу. 15.30 – Сам собі господар. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румун.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – На власні очі (нім. мовою). 17.30 – Точка зору (угор. мовою). 18.10 – Те, що в мені (Полтава). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.20 – Поборники незалежності (Полтава). 19.30 – Артпростір+. 19.56 – Як це було (Запоріжжя). 20.25 – Актуально (румун. мовою). 20.35 – Бізнес-клас. 21.00 – Казка. 21.15 – Персона. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.25 – Спорт-тайм. 22.51 Літературний монолог. 23.00 – Зустріч для Вас (Полтава). 23.25 – Краєзнавча подорож (Дніпро). 0.25 – На власні очі. 0.50 – Точка зору. 01.15 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 0:35  – Андалусія. 1:10  – Дике життя. 1:30  – Природа сьогодні. 2:00  – Довідник дикої природи. 3:00  – Х/ф. 4:30  – Професія мандрівник. 5:00  – Дикі тварини. 5:30  – М/ф. 6:30  – Гордість світу. 7:00  – На перший погляд. 7:30  – Сироти дикої природи. 8:00  – Супервідчуття. 8:30  – Топ 10 загадок. 9:00  – Довідник дикої природи. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Дикі тварини. 12:00  – Столиці світу. 12:30  – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30  – Готелі. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Природа сьогодні. 16:00  – Гордість світу. 16:30  – Топ 10 загадок. 17:00  – Професія мандрівник. 17:30  – Х/ф. 19:00  – На перший погляд. 19:30  – Супервідчуття. 20:00  – Довідник дикої природи. 21:00  – Столиці світу. 22:00  – Х/ф. 23:30  – Професія мандрівник.

Четвер, 11 січня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки з торбинки. 6.40 – М/ф. 7.00, 7.35, 8.05, 8.35, 10.00, 10.35, 11.05, 11.35 – Ранок на Тисі. 7.30, 8.00, 8.30, 10.30, 11.00, 11.30, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 9.00 – Д/ф «Океан Вет». 9.50 – Поборники незалежності (Полтава). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки з торбинки. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Класна робота (Вінниця). 14.35 – Екологія (Одеса). 15.00 – Горизонт (угор. мовою). 15.30 – Ласкаво просимо (нім. мовою). 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Мандри Великим Лугом (Запоріжжя). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Румунське слово. 17.30 – Словацькі погляди. 18.10 – Єлисаветградський книговир. 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.20 – Поборники незалежності (Полтава). 19.30 – Про головне. 21.00 – Казка. 21.15 – Територія творчості. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.25 – Артпростір+. 22.51 Літературний монолог. 23.00 – Кавовий клуб (Суми). 23.30 – Мандруємо вдома (Полтава). 0.25 – Румунське слово. 0.55 – Словацькі погляди. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 0:35  – Андалусія. 1:10  – Дике життя. 1:30  – Природа сьогодні. 2:00  – Довідник дикої природи. 3:00  – Х/ф. 4:30  – Професія мандрівник. 5:00  – Дикі тварини. 5:30  – М/ф. 6:30  – Гордість світу. 7:00  – На перший погляд. 7:30  – Сироти дикої природи. 8:00  – Супервідчуття. 8:30  – Топ 10 загадок. 9:00  – Довідник дикої природи. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Дикі тварини. 12:00  – Столиці світу. 12:30  – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30  – Готелі. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Природа сьогодні. 16:00  – Гордість світу. 16:30  – Топ 10 загадок. 17:00  – Професія мандрівник. 17:30  – Х/ф. 19:00  – На перший погляд. 19:30  – Супервідчуття. 20:00  – Довідник дикої природи. 21:00  – Столиці світу. 22:00  – Х/ф. 23:30  – Професія мандрівник.

П’ятниця, 12 січня

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – Казки з торбинки. 6.40 – М/ф. 7.00, 7.35, 8.05, 8.35, 10.00, 10.35, 11.05, 11.35 – Ранок. 7.30, 8.00, 8.30, 10.30, 11.00, 11.30, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00  – Вчасно. 9.00 – Д/ф «Океан Вет». 9.50 – Поборники незалежності (Полтава). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Більше, ніж хобі. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.15 – Пряма мова. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.25 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки з торбинки. 13.55 – Пряма мова. 14.10 – Офлайн (Чернівці). 14.35 – Києвотека (Київ). 15.00 – Фаребна дуга. 15.30 – Румунський телекур’єр. 16.15 – Пряма мова. 16.20 – Більше, ніж хобі. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (слов. мовою). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Романо джівіпен. 17.20 – Зупинись і здивуйся (Полтава). 18.10 – Загублені в часі (Тернопіль). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.20 – Поборники незалежності (Полтава). 20.00 – Хлоп-шоу. 21.00 – Казка. 21.15 – Бізнес-клас. 21.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 22.25 – Мистецтво жити. 22.51 Літературний монолог. 23.00 – Тільки жінка (Вінниця). 23.25 – Справа № (Миколаїв). 0.25 – Романо джівіпен. 0.50 – Мистецтво жити.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 0:35  – Андалусія. 1:10  – Дике життя. 1:30  – Природа сьогодні. 2:00  – Довідник дикої природи. 3:00  – Х/ф. 4:30  – Професія мандрівник. 5:00  – Дикі тварини. 5:30  – М/ф. 6:30  – Гордість світу. 7:00  – На перший погляд. 7:30  – Сироти дикої природи. 8:00  – Супервідчуття. 8:30  – Топ 10 загадок. 9:00  – Довідник дикої природи. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Дикі тварини. 12:00  – Столиці світу. 12:30  – Скарби та смертельні тайни морів. 13:30  – Готелі. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Природа сьогодні. 16:00  – Гордість світу. 16:30  – Топ 10 загадок. 17:00  – Професія мандрівник. 17:30  – Х/ф. 19:00  – На перший погляд. 19:30  – Супервідчуття. 20:00  – Довідник дикої природи. 21:00  – Столиці світу. 22:00  – Х/ф. 23:30  – Професія мандрівник.

Субота, 13 січня

  • Тиса-1 •

6.05 – 1001 тур (Вінниця). 6.30 – Краєзнавча подорож (Дніпро). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Час футболу. 8.30 – Полігон (Запоріжжя). 8.45 – Тест 99 (Миколаїв). 08.50 – Календар знаменних дат. 8.55 – Пряма мова. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Жіночий журнал (Чернігів). 09.45 – Степовики (Запоріжжя). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Класна екскурсія (Суми). 10.30 – Віконечко (Вінниця). 11.05 – Феєрія мандрів. 11.30 – Музичний вікенд. 12.00 – Здоровенькі були (Житомир). 12.30 – Легенди Запоріжжя (Запоріжжя). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (нім. мовою). 14.30 – Точка зору (угор. мовою). 15.00 – Дитяча година. 15.52 – Служба розшуку дітей. 16.05 – Відкрита лекція. 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.10 – Степовики (Запоріжжя). 18.25 – Наш кордон. 18.40 – Календар знаменних дат. 18.50 – Пряма мова. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Уроки історії (Полтава). 20.00 – Артпростір. 20.30 – Шовкова косиця. 20.43 Стежками Мауглі й Багіри (Миколаїв). 21.00 – Казка. 21.15 – Територія творчості. 21.30 – Show-room: жіночий клуб. 22.00 – Персона. 22.15 – Про головне. 23.35 – Ми українські (Запоріжжя). 0.05 – Відкрита лекція. 0.55 – Незвідане Закарпаття. 1.25 – Музична мозаїка.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 0:30  – Андалусія. 1:00  – Дике життя. 1:30  – Х/ф. 3:00  – Довідник дикої природи. 4:00  – Х/ф. 5:30  – М/ф. 6:30  – Сироти дикої природи. 7:00  – На перший погляд. 7:30  – Супервідчуття. 8:00  – Професія мандрівник. 8:30  – М/ф. 9:30  – Готелі. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Довідник дикої природи. 12:30  – Столиці світу. 13:00  – Скарби та смертельні тайни морів. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Топ 10 загадок. 16:00  – Фільм-казка. 17:30  – Готелі. 18:00  – Дикі тварини. 18:30  – Професія мандрівник. 19:00  – Супервідчуття. 19:30  – Х/ф. 21:00  – Довідник дикої природи. 22:00  – Х/ф. 23:30  – Столиці світу.

Неділя, 14 січня

  • Тиса-1 •

6.04 – Культурний простір (Полтава). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Лінія захисту. 7.45 – Територія творчості. 8.00 – Від суботи до суботи. 8.30 – Палітра (Чернівці). 8.50 – Календар знаменних дат. 8.55 – Пряма мова. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Майстер-ламайстер (Миколаїв). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Дитяча година.  11.05 – Відкрита лекція. 12.00 – Правда (Полтава). 12.15 – Чоловічий погляд (Чернігів). 12.30 – Легенди Запоріжжя (Запоріжжя). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 15.00 – Вітаємо піснею. 16.05 – Рефрен (Запоріжжя). 16.17 – Територія творчості. 16.30 – Музичний вікенд. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення. 18.10 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 18.50 – Пряма мова. 19.00 – Акценти. 19.30 – Козацька звитяга (Запоріжжя). 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Я знаю. 20.30 – Справа № (Миколаїв). 21.00 – Казка. 21.15 – Огляд тижня. 21.45 – Хлоп-шоу. 22.40 – Show-room: жіночий клуб. 23.05 – М-хвиля (Львів). 23.30 – Влада таланту.

  • 21 канал •

0:00  – Гордість світу. 0:30  – Андалусія. 1:00  – Дике життя. 1:30  – Х/ф. 3:00  – Довідник дикої природи. 4:00  – Х/ф. 5:30  – М/ф. 6:30  – Сироти дикої природи. 7:00  – На перший погляд. 7:30  – Супервідчуття. 8:00  – Професія мандрівник. 8:30  – М/ф. 9:30  – Готелі. 10:00  – Фільм-казка. 11:30  – Довідник дикої природи. 12:30  – Столиці світу. 13:00  – Скарби та смертельні тайни морів. 14:00  – Х/ф. 15:30  – Топ 10 загадок. 16:00  – Фільм-казка. 17:30  – Готелі. 18:00  – Дикі тварини. 18:30  – Професія мандрівник. 19:00  – Супервідчуття. 19:30  – Х/ф. 21:00  – Довідник дикої природи. 22:00  – Х/ф. 23:30  – Столиці світу.

За можливими змінами у програмах слідуйте на сайтах tysa1.tv та 21tv.info/