«Реал» виграв Лігу чемпіонів в Києві

Поширити

У фіналі іспанський клуб обіграв «Ліверпуль» з рахунком 3:1

У Києві на стадіоні «Олімпійський» завершився фінальний матч Ліги чемпіонів: вперше головний матч європейського клубного футболу пройшов в Україні. Зустрічалися «Ліверпуль» і «Реал»: іспанський клуб зумів перемогти і завоювати третій трофей ЛЧ поспіль і рекордний 13-й в історії!

У першому таймі глядачі фінального поєдинку голів не побачили – їх замінили сльози. Сльози розчарування у кращого футболіста англійської Прем’єр-ліги Мохамеда Салаха, якому довелося покинути поле через травму плеча. В аналогічному напрямку пішов Дані Карвахаль, який травмував гомілкостоп. Таким чином, обидві команди втратили важливих футболістів у першому таймі, пише segodnya.ua

У дебюті другого тайму «Реал» ледь не вийшов вперед: Іско перекинув воротаря, але влучив у поперечину! Втім, голів у другому таймі виявилося достатньо. Вже через кілька хвилин неймовірну помилку зробив голкіпер «Ліверпуля» Лоріс Каріус, який намагався швидко ввести м’яч в гру, але вкинув його на ногу Каріму Бензема, після чого «снаряд» відскочив у ворота – 1:0.

«Ліверпуль» відігрався швидко: після подачі з кутового Садіо Мане зіграв на випередження і зрівняв рахунок – 1:1. А через десять хвилин трапився шедевр на «Олімпійському». Мабуть, один з кращих голів в цій Лізі чемпіонів забив Гарет Бейл, який вийшов на заміну: він відправив м’яч у сітку дальнім ударом у стрибку через себе – просто фантастичний м’яч!

В середині другого тайму Мане міг оформляти дубль і зрівняти рахунок, але його дальній удар низом прийняла на себе штанга воріт іспанського клубу! А ось Бейл дубль оформив: за лічені хвилини до фінального свистка він пробив здалеку, а воротар англійського клубу Каріус не втримав м’яч і пропустив третій гол.

«Реал» здобув перемогу в Лізі чемпіонів в третій сезон поспіль!

Нагадаємо, що «Ліверпуль» перемагав в Лізі чемпіонів (Кубку європейських чемпіонів) п’ять разів – в 1997, 1978, 1981, 1984 і 2005 роках. «Реал» перемагав тепер уже 13 раз – в 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014, 2016 2017 і 2018 роках.