Футбол: київське «Динамо» проходить до плей-офф раунду Ліги Чемпіонів

Поширити

Київське «Динамо» пробилося до плей-офф раунду Ліги Чемпіонів. У 3 кваліфікаційному раунді турніру кияни з рахунком 2:0 перемогли віце-чемпіонів Нідерландів – «АЗ Алкмар».

Матч зіграно у вівторок 15 вересня на НСК «Олімпійський» у Києві. Перший тайм пройшов без особливих моментів біля обох воріт. У перші 45 хвилин гості навіть зуміли забити гол, але лише після того, як м`яч залишив межі поля, і суддя взяття воріт, логічно, скасував.

Другий тайм був більш конструктивним для обох команд в атаці. На 48-й хвилині після удару Келвіна Стенгса м`яч пролетів поруч зі штангою воріт «Динамо». За дві хвилини динамівці відкривають рахунок у грі. Після пасу Віталія Буяльського Жерсон Родрігеш пробив під поперечку воріт – 1:0.

На 60-й хвилині Владислав Супряга міг зробити рахунок 2:0, але не зумів переграти воротаря «АЗ» з пари метрів. У завершальні хвилини матчу «Динамо» не закрилося на своїй половині і зуміло збільшити рахунок. Після пасу з флангу від Томаша Кендзьори помилився на виході воротар нідерландців, і Микола Шапаренко забив гол ударом головою у порожні ворота – 2:0.

На 88-й хвилині вже вдача була за киянами, коли двічі гравці «АЗ» влучали у поперечку воріт «Динамо». За весь матч у «Динамо» було чотири удари у площину воріт, а в їх суперника лише один.

У плей-офф раунді Ліги Чемпіонів «Динамо» зустрінеться з переможцем матчу «Гент» (Бельгія) – «Рапід» (Відень, Австрія).