Футбол, ЧС-2018: Хорватія і Швейцарія виграли перші стикові матчі

Поширити

В Європі вчора зіграні два стикові матчі за право виступити на чемпіонаті світу з футболу, який пройде в 2018 році в Росії.

Хорвати приймали вдома збірну Греції і виграли без особливих зусиль 4:1. Відкрив рахунок Модріч на 13-й хвилині з пенальті, потім відзначився Калинич. Збірна Греції на 30-й хвилині скоротила відставання, але господарі швидко відновили різницю в два м’ячі, а на самому початку другого тайму встановили остаточний підсумок зустрічі.

У Белфасті збірна Північної Ірландії приймала швейцарців і, на жаль для місцевих уболівальників, поступилася 0:1. Єдиний м’яч гості провели з пенальті на 58-й хвилині.

Матчі у відповідь цієї четвірки пройдуть 12 листопада, а сьогодні на поле вийдуть дві європейські пари: Швеція-Італія і Данія-Ірландія.