Футбол: «Шахтар» виграв у «МанСіті» і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

Поширити

Матч завершився з рахунком 2:1.

У Харкові завершився матч заключного 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому «Шахтар» приймав «Манчестер Сіті», обіграв суперника і вийшов в плей-офф найпрестижнішого Єврокубку.

Донеччанам достатньо було зіграти в цьому матчі внічию, щоб забронювати собі друге місце в підсумковій турнірній таблиці групи. Але, команда зуміла нав’язати свою гру суперникові в першому таймі, а в його середині двічі вразив ворота суперника. На 26-й хвилині відзначився Бернард, а через 7 хвилин – на 33-й – Ісмаїлі.

Після перерви господарі поля спокійно довели гру до перемоги. Лише в доданий арбітром час Серхіо Агуерро реалізував пенальті, забивши єдиний гол «Манчестер Сіті» в цьому матчі – 2:1.

Таким чином, «Шахтар» набрав 12 очок в турнірній таблиці. У «МанСіті» – 15.

Суперник донеччан по першому раунду плей-офф – 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – визначиться в ході жеребкування, яке пройде 11 грудня в швейцарському Ньоні.