Футбол, Євро-2016: результати вчорашніх матчів і анонс майбутніх

Футбол, Євро-2016: результати вчорашніх матчів і анонс майбутніх

Поширити

На цьому і наступному тижні проходять матчі відбіркового циклу футбольного Євро-2016. Нижче – результати поєдинків, що вже відбулися, і анонс майбутніх.

Група А

3 вересня:

Чехія – Казахстан 2:1

Голи: Шкода, 74, 86 – Логвиненко, 21

Нідерланди – Ісландія 0:1

Гол: Г.Сігурдссон, 51 (пен)

Туреччина – Латвія 1:1

Голи: Сельчук, 77 – Шабала, 90 + 1

6 вересня

Латвія – Чехія 19:00

Туреччина – Нідерланди 19:00

Ісладнія – Казахстан 21:45

Група В

3 вересня:

Бельгія – Боснія і Герцеговина 3:1

Голи: Феллені, 23, де Брейне, 44, Азар, 78 (пен) – Джеко, 15

Кіпр – Уельс 0:1

Гол: Бейл, 82

Ізраїль – Андорра 4:0

Голи: Захаві, 3, Біттон, 22, хемед, 26 (пен), Даббур, 38

6 вересня

Уельс – Ізраїль 19:00

Боснія і Герцеговина 21:45

Кіпр – Бельгія 21:45

Група С

5 вересня

Україна – Білорусь 19:00

Люксембург – Македонія 19:00

Іспанія – Словаччина 21:45

8 вересня

Білорусь – Люксембург 21:45

Словаччина – Україна 21:45

Македонія – Іспанія 21:45

Група D

4 вересня

Грузія – Шотландія 19:00

Німеччина – Польща 21:45

Гібралтар – Ірландія 21:45

7 вересня

Польща – Гібралтар 21:45

Ірландія – Грузія 21:45

Шотландія – Німеччина

Група Е

5 вересня

Естонія – Литва 19:00

Сан-Марино – Англія 19:00

Швейцарія – Словенія 21:45

8 вересня

Англія – ​​Швейцарія 21:45

Литва – Сан-Марино 21:45

Словенія – Естонія 21:45

Група F

4 вересня

Фарерські острови – Північна Ірландія 21:45

Греція – Фінляндія 21:45

Угорщина – Румунія 21:45

7 вересня

Фінляндія – Фарерські острови 21:45

Північна Ірландія – Угорщина 21:45

Румунія – Греція 21:45

Група G

5 вересня

Росія – Швеція 19:00

Австрія – Молдова 21:45

Чорногорія – Ліхтенштейн 21:45

8 вересня

Ліхтенштейн – Росія 21:45

Молдова – Чорногорія 21:45

Швеція – Австрія 21:45

Група Н

3 вересня:

Болгарія – Норвегія 0:1

Гол: Форро, 57

Азербайджан – Хорватія 0:0

Італія – ​​Мальта 1: 0

Гол: Пелле, 69

6 вересня

Мальта – Азербайджан 19:00

Норвегія – Хорватія 19:00

Італія – ​​Болгарія 21:45

Група I

4 вересня

Данія – Албанія 21:45

Сербія – Вірменія 21:45

7 вересня

Вірменія – Данія 19:00

Албанія – Португалія 21:45