ЧС-2018 з футболу: перший фіналіст – збірна Франції

Поширити

Франція, не зовсім переконливо зігравши на груповому етапі, розігралася в плей-офф та дісталась фіналу – втретє в історії.

У півфіналі французи дотиснули амбітну Бельгію (1:0) – завдяки голу захисника Самюеля Умтіті. Після кутового. Головою. На 51-й хвилині.

У Бельгії був майже тайм, щоб відігратися. Але Франція перекрила всі зони, гостро контратакувала і не дала створити Азару, де Брюйне і Лукаку практично нічого.

Франція не програла на ЧС-2018 жодного матчу: Австралія – ​​2:1, Перу – 1:0, Данія – 0:0, Аргентина – 4:3, Уругвай – 2:0 і Бельгія – 1:0. Всі матчі плей-офф команда Дідьє Дешама закінчила в основний час.

Франція вийшла в фінал чемпіонату світу в третій раз. У 1998 році французи виграли у Бразилії, в 2006-му програли Італії.

Суперник Франції по фіналу ЧС-2018 визначиться в середу в матчі Хорватія – Англія.

Фінал відбудеться 15 липня на стадіоні «Лужники» в Москві.