ЧС-2018 з футболу: у фінал вийшла Хорватія. Такого не було ніколи!

Поширити

Збірна Хорватії вибила Англію (1:1 в основний час, 2:1 – у додатковий) і вийшла у фінал чемпіонату світу, де їх уже чекають французи.

90 хвилин завершилося нічиєю (1:1): на ранній гол Тріпп’єра зі штрафного у другому таймі відповів Перішич, який ефектно замкнув навіс. А в другому екстра-таймі англійська оборона проспала в штрафному майданчику Манджукича – і той відправив свою команду в історію. Англія не знайшла сил на другий м’яч.

Хорватия – Англия 2:1

Голы: 0:1 – 5 Триппьер, 1:1 – 68 Перишич, 2:1 – 109 Манджукич.

Хорватия – Субашич, Ловрен, Стринич (Пиварич, 95), Врсалько, Вида, Ракитич, Брозович, Перишич, Модрич (Бадель, 119), Ребич (Крамарич, 101), Манджукич (Чорлука, 115).

Англия – Пикфорд, Уокер (Варди, 112), Стоунз, Янг (Роуз, 90), Магуайр, Алли, Лингард, Стерлинг (Рэшфорд, 74), Хендерсон (Дайер, 97), Триппьер, Кейн.

Предупреждения: Манджукич (48), Уокер (54), Ребич (96).

Фінал чемпіонату світу, в якому зійдуться збірні Франції та Хорватії, відбудеться 15 липня в Москві на стадіоні «Лужники»..

А днем раніше, 14 липня на стадіоні «Санкт-Петербург»,. в матчі за третє місце зустрінуться збірні Бельгії та Англії.

Для Хорватії це перший фінал ЧС – з п’ятої спроби. Хорватія – 13-а збірна, яка зіграє в головному матчі турніру.