«Шахтар» обіграв «Фейєноорд» і впритул наблизився до плей-офф Ліги чемпіонів

Поширити

У Харкові завершився матч 4-го туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький «Шахтар» приймав голландський «Фейєноорд» з Роттердама і обіграв суперника, пише unian.net. Матч завершився з рахунком 3:1.

Гра в Харкові дуже нагадувала за своїм сценарієм матч двотижневої давності в Роттердамі. «Фейєноорд» знову відкрив рахунок, коли на 12-й хвилині відзначився Нікола Йоргенсен. Втім, через 2 хвилини, на 14-й, Феррейра зрівняв результат, а ще через 3 хвилини – на 17-й, Марлос вивів «Шахтар» вперед.

Решту півгодини першого тайму і половина другого тайму пройшли в безрезультативній боротьбі. А на 68-й хвилині Марлос зробив дубль: 3:1 – красива і заслужена перемога гірників.

У паралельній грі в Неаполі місцевий «Наполі» програв «Манчестер Сіті» (2:4) і дозволив чемпіону України відірватися від нього у турнірній таблиці на 6 очок.